Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0