Series
Ratings
218
Mask GirlRated ★ 4.5
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.5
AliceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Running ManRated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.0
Psychopath DiaryRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Lawless LawyerRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5