Movies
Ratings
447
EternalsRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Finding Mr. Right 2Rated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 4.5
Lost In LoveRated ★ 2.5