Titles you rated
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Risky BusinessRated ★ 2.5
The Color of MoneyRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
DreddRated ★ 1.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 2.5
One DayRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0