Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Jaws 2Rated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.0
Flying GiantsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0