Movies
Ratings
345
Love ForecastRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
The PacifierRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0