Titles you rated
Resident EvilRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5