Movies
Ratings
32
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0