Series
Ratings
61
True BeautyRated ★ 1.0
Pingu Season 1Rated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 0.5- Black ButlerRated ★ 1.5
Paradox Live The AnimationRated ★ 1.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Bread BarbershopRated ★ 0.5
- SofyRubyRated ★ 1.0
- Running ManRated ★ 2.0
- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 3.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 0.5
LarvaRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 0.5