Movies
Ratings
98
BattleshipRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0