Titles you rated
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0