Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0