Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0