Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Glorious DayRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5