Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 2.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0