Movies
Ratings
211
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0