Titles you rated
Kamen Rider DriveRated ★ 5.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.5
Kamen Rider OOORated ★ 4.5
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 4.5- Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 4.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 5.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.5- 비공인전대 아키바레인저Rated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Kamen Rider FourzeRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5