Movies
Ratings
74
Worst WomanRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0