Series
Ratings
24- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0