Movies
Ratings
20
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0