Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0