Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0