Titles you rated
MoneyRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
Uncle DrewRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.5