Series
Ratings
36
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Appare-Ranman!Rated ★ 3.5
Encouragement of ClimbRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5