Movies
Ratings
458
No EscapeRated ★ 2.5
The Hurricane HeistRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
The 33Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5
OccupantsRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5