Movies
Ratings
105
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5