Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
TurboRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
6/45Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5