Titles you rated
- Good BoyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 5.0
Cheer UpRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0