Series
Ratings
16
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 3.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.0
The Dangers in My HeartRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0