Series
Ratings
209
WaywardRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
ShōgunRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
IronheartRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5