Movies
Ratings
408
Julie & JuliaRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0