Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0