Titles you rated
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
MashleRated ★ 1.0