Titles you rated
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
True LiesRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0