Titles you rated
DrumlineRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0