Series
Ratings
14
Law SchoolRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cinderella at 2amRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0