Titles you rated
IncomingRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Snatch UpRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0