Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
U-571Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5