Movies
Ratings
722
Foul PlayRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 4.0
Full Moon in ParisRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
A Little RomanceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.5