Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The DurrellsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0