Titles you rated
Move to HeavenRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
GothamRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 4.5