Titles you rated
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Meet the RobinsonsRated ★ 5.0
Dangerous MindsRated ★ 4.0
DevilRated ★ 2.0
My 11th MotherRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
Tokyo TowerRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Blood PledgeRated ★ 1.0