Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0