Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Sweet NovemberRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
PiggyRated ★ 2.5
Siblings of the CapeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
And Tomorrow the Entire WorldRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0