Movies
Ratings
725 CloserRated ★ 4.0 CloserRated ★ 4.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.5 Love in the Big CityRated ★ 3.5
 MissingRated ★ 3.0 MissingRated ★ 3.0
 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 2.5 F1: The MovieRated ★ 2.5
 Fight ClubRated ★ 4.0 Fight ClubRated ★ 4.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
 Carl’s DateRated ★ 3.5 Carl’s DateRated ★ 3.5
 Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0 Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
 The HoldoversRated ★ 3.5 The HoldoversRated ★ 3.5
 Ready or NotRated ★ 3.0 Ready or NotRated ★ 3.0
 Triangle of SadnessRated ★ 3.5 Triangle of SadnessRated ★ 3.5
 Secret(working title)Rated ★ 3.0 Secret(working title)Rated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
 Moana 2Rated ★ 3.5 Moana 2Rated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 SleepRated ★ 3.5 SleepRated ★ 3.5
 CodaRated ★ 3.0 CodaRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5