Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
A Perfect StoryRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Too Hot To Handle: LatinoRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
The IdolRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.0