Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Captains of the WorldRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
1899Rated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5