Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 1.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DevilsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5