Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5- Three MenRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- GhostRated ★ 4.5
- RNARated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
MRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5