Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
GlitchRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.5